85-130 Grudziądzka 33, Bydgoszcz +52 307 72 84

RESTAURACJA

To tutaj powstają nowatorskie interpretacje tradycyjnych smaków. Nasi kucharze doskonale wiedzą, jak stworzyć kulinarne dzieła sztuki. Pracujemy na świeżych i sezonowych produktach i chętnie sięgamy po produkty regionalne współpracując bezpośrednio z ich dostawcami. Nie boimy się bawić smakiem i formą. Tylko tak, możemy Was nieustannie zaskakiwać.

ŚNIADANIA

W każdy weekend od 9:00 do 12:00  czosnkowe Bistro wypełnia zapach świeżego pieczywa i śniadaniowych pyszności autorstwa szefa Yaroslava Yankevicha, o których Bydgoszcz nawet nie śniła.

WINO

Legendy i wschodzące gwiazdy światowego winiarstwa, wina z Polski oraz z najodleglejszych części globu. Nie zapominamy, by nasze etykiety były doskonałym uzupełnieniem pracy czosnkowych kucharzy i potęgowały doznania smakowe naszych Gości. Nasza karta powstała i zmienia się pod czujnym okiem naszego doświadczonego, wielokrotnie nagradzanego sommeliera – Bartosza Nowakowskiego.

MIEJSCE Z DUSZĄ

Restauracja zlokalizowana jest tuż przy centrum Bydgoszczy, w budynku starej olejarni, a wcześniej stolarni. Mimo że dołożyliśmy do budynku nowoczesny element w postaci szklanej Oranżerii, to zachowaliśmy stare elementy pierwotnej konstrukcji – cegły, deski. Nasze wnętrza to dzieło artysty z Warmii – Rafała Mikułowskiego. Obrazy zdobiące ściany, piękny metalowy żyrandol z kryształami, lustra w ozdobnych metalowych ramach, a także stoły oraz oryginalne świeczniki – są dziełem Rafała. Nasza pasja i umiłowanie do detali budują klimat ekskluzywnego wyluzowania oraz miejsce, w którym po prostu poczujesz się komfortowo.

CHLEB, OLIWA I INNE PRZYSMAKI

Codziennie rano wypiekamy nasz autorski chleb – takiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Najlepiej smakuje w towarzystwie oliwy, sprowadzanej specjalnie dla nas z małego gospodarstwa w Toskanii o 300letniej tradycji. Te oraz inne przysmaki, takie jak ręcznie robione trufle czekoladowe możesz u nas kupić i rozkoszować się nimi w domu.