85-130 Grudziądzka 33, Bydgoszcz +52 307 72 84

KUCHNIA

To tutaj powstają nowatorskie interpretacje tradycyjnych smaków. Nasi kucharze doskonale wiedzą, jak stworzyć kulinarne dzieła sztuki. Pracujemy na świeżych i sezonowych produktach i chętnie sięgamy po produkty regionalne współpracując bezpośrednio z ich dostawami. Nie boimy się bawić smakiem i formą. Tylko tak, możemy Was nieustannie zaskakiwać.

WINO

Legendy i wschodzące gwiazdy światowego winiarstwa, wina z Polski oraz z najodleglejszych części globu. Nie zapominamy, by nasze etykiety były doskonałym uzupełnieniem pracy czosnkowych kucharzy i potęgowały doznania smakowe naszych Gości. Nasza karta powstała i zmienia się pod czujnym okiem naszego doświadczonego, wielokrotnie nagradzanego sommeliera – Bartosza Nowakowskiego.

MIEJSCE Z DUSZĄ

Restauracja zlokalizowana jest tuż przy centrum Bydgoszczy, w budynku starej olejarni, a wcześniej stolarni. Mimo że dołożyliśmy do budynku nowoczesny element w postaci szklanej Oranżerii, to zachowaliśmy stare elementy pierwotnej konstrukcji – cegły, deski. Nasze wnętrza to dzieło artysty z Warmii – Rafała Mikułowskiego. Obrazy zdobiące ściany, piękny metalowy żyrandol z kryształami, lustra w ozdobnych metalowych ramach, a także stoły oraz oryginalne świeczniki – są dziełem Rafała. Nasza pasja i umiłowanie do detali budują klimat ekskluzywnego wyluzowania oraz miejsce, w którym po prostu poczujesz się komfortowo.

CHLEB, CZOSNEK i OLIWA

Codziennie rano wypiekamy w piecach nasz autorski chleb – takiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Najlepiej smakuje w towarzystwie wybornej oliwy, sprowadzanej specjalnie dla nas z małego gospodarstwa w Toskanii o 300letniej tradycji. Powstaje jako blend 3 różnych odmian oliwek, dzięki czemu ma zupełnie niepowtarzalny smak. Tu, na miejscu, infuzujemy ją czosnkiem i raczymy Cię tym, co najlepsze.